Uroczystość zakończenia studiów 28 czerwca 2018

Uroczystość zakończenia studiów na Wydziale Psychologii UW odbędzie się 28 czerwca 2018 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w sali im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie Jacek Santorski – absolwent Wydziału Psychologii UW, profesor honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie prowadzi autorską Akademię Psychologii Przywództwa. Wygłosi krótki wykład pt. „Otwarte i zamknięte umysły”, podczas którego skupi się na misji psychologów w rozwijaniu dobrych praktyk otwartego umysłu w świecie zapotrzebowania na mity, stereotypy, populizmy i tabloidyzację życia.

Podczas uroczystości rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepsze badanie realizowane w ramach pracy magisterskiej  (więcej informacji pod linkiem) a także zostaną wręczone nagrody za działalność naukową i organizacyjną studentów.

Studentów prosimy o przybycie do Auditorium Maximum o godz. 15:00 w celu odebrania swojej togi. Pracownicy naukowi będą mogli odebrać togi w Biurze Rektoratu również od godziny 15:00.

Program uroczystości:

• Przemówienie dziekan Wydziału Psychologii, prof. dr hab Dominiki Maison
• Przemówienie prorektor ds. rozwoju dr hab. Anny Gizy-Poleszczuk, prof. UW
• Wykład Jacka Santorskiego pt. „Otwarte i zamknięte umysły”
• Prezentacja najlepszych prac magisterskich
• Podsumowanie studiów przez Samorząd Studencki Wydziału Psychologii UW
• Wręczenie nagród dziekana za osiągnięcia naukowe i organizacyjne dla wyróżniających się studentów
• Wręczenie studentom listów gratulacyjnych
• Poczęstunek

Uroczystość uświetni występ Chóru Akademickiego UW.

Data publikacji: 25 czerwca 2018